Goditet për vdekje këmbësorja në Pejë Foto: Koha / ilustrim

Goditet për vdekje këmbësorja në Pejë

06 dhjetor 2017 09:29

Në fshatin Qyshk të Pejës, dje në orën 17:00, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.

“I dyshuari mashkull K/Shqiptar gjersa ishte duke lëvizur me automjetin e tij ka goditur këmbësoren femër K/Egjiptiane. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në Spitalin e Pejës ku mjeku kujdestar ka konstatuar se e njëjta është pa shenja jete”, ka bërë me dije Policia e Kosovës, raporton Koha.net.

Me urdhër të prokuronit, trupi i pajetë u është liruar familjareve, ndërsa drejtuesi i automjetit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme