I mituri rrah nënë në Pejë Foto: Ilustrim

I mituri rrah nënë në Pejë

04 dhjetor 2017 10:02

Në Pejë është arrestuar i dyshuari mashkull K-shqiptar i moshës së mitur, njofton Policia e Kosovës.

Ai, transmeton Koha.net, e kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e tij viktimën femër K-shqiptare. Nuk raportohet për të lënduar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme