Arrestohet për vjedhje një grua në Pejë Foto: Ilustrim

Arrestohet për vjedhje një grua në Pejë

03 dhjetor 2017 15:42

Në Pejë është arrestuar një grua me dyshimin se i ka vjedhur para dhe një telefon një burri, transmeton Koha.net.

Përmes një komunikate për media Policia e Kosovës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:45.

“Është arrestuar e dyshuara shqiptare, pasi që e njëjta i kishte vjedhur viktimës, burrë shqiptar, një shumë të konsiderueshme të parave dhe një celular. Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme