Rrah babanë në Rahovec

Rrah babanë në Rahovec

01 dhjetor 2017 11:52

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Rahovec, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme