Me telefon merren vesh për t’u rrahur, një i lënduar në Vushtrri Foto: Ilustrim

Me telefon merren vesh për t’u rrahur, një i lënduar në Vushtrri

01 dhjetor 2017 10:32

Një person është lënduar pasi është përfshirë në një rrahje me dy të tjerë në fshatin Dumnicë të ulët në Vushtrri.

Policia e Kosovës raporton se tre personat e arrestuar pas disa telefonatave dhe shkëmbimit të mesazheve duke ofenduar njëri-tjetrin, janë rrahur mes vete të enjten në mesditë.

Me urdhër të prokurorit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme