Shpërthen një veturë nga eksplozivi në Tiranë

Shpërthen një veturë nga eksplozivi në Tiranë

30 nëntor 2017 10:46

Një automjet ka shpërthyer në orët e mëngjesit në Tiranë, pranë Kopshtit Botanik.

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se mjetit i është vendosur një sasi eksplozivi,por nuk dihet asgjë më tepër. Në momentin e shpërthimit mjeti ka qënë i parkuar, dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar, transmeton tch.

Hetimet vijojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme