Gjashtë të arrestuar për vjedhje në Vushtrri Foto: Ilustrim

Gjashtë të arrestuar për vjedhje në Vushtrri

30 nëntor 2017 10:30

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë persona në Vushtrri për vjedhje të rënda në këtë qytet.

Në cilësi të provave materiale janë gjetur dhe konfiskuar gjësende të ndryshme, të cilat pas përfundimit të procedurave do t’ju kthehen pronarëve.

Në konsultim me prokurorin, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar. Rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme