Aksident i rëndë në Prishtinë

Aksident i rëndë në Prishtinë

29 nëntor 2017 01:23

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta pas mesnatës në rrugën “Dritan Hoxha” në afërsi të “Newbornit” në Prishtinë.

Një veturë taksie është rrokullisur si pasojë e këtij aksidenti në të cilin janë përfshirë dy vetura.

Në vendin e ngjarjes është parë një autoambulancë dhe Policia e Kosovës mirëpo deri më tani nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Image

Image
Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme