Plagosje në një kafiteri në Gjilan Foto: Koha / ilustrim

Plagosje në një kafiteri në Gjilan

27 nëntor 2017 12:14

I dyshuari mashkull K/Shqiptar ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një kafiterie, ku ka qëlluar viktimën i cili ka qenë në kafiteri, njofton Policia e Kosovës.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe pastaj është liruar, transmeton Koha,net.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17: 45.

I dyshuari është larguar me veturë nga vendi i ngjarjes.

Njësiti policor ka arrestuar tre meshkuj K/Shqiptarë të cilët janë intervistuar në cilësinë e të dyshuarve, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur edhe disa gëzhoja të armës. Janë konfiskuar edhe dy vetura të personave të dyshuar, ndërsa me urdhër të prokurorit tre të arrestuarit dërgohen në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme