Vrasje në tentativë në Prishtinë Foto: Koha / ilustrim

Vrasje në tentativë në Prishtinë

27 nëntor 2017 12:06

Policia e Kosovës njofton se dje ka ndodhur një vrasje në Prishtinë.

Sipas raportit policor, transmeton Koha.net, viktima mashkull K/Shqiptar dje, rreth orës 04.45, është qëlluar me armë zjarri në këmbë nga një i dyshuar K/Shqiptar.

Në vendin e ngjarjes Policia ka gjetur dhe ka konfiskuar tri gëzhoja.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme