E godet me kondak të armës në kokë për t’i shkaktuar lëndime të rënda Foto ilustrim

E godet me kondak të armës në kokë për t’i shkaktuar lëndime të rënda

25 nëntor 2017 09:59

Në rrugën “Hakif Zejnullahu”, në Podujevë, më 24.11.2017 në orën 12:30, ka ndodhur një përleshje mes dy burrave.

I dyshuari, mashkull shqiptar ka sulmuar fizikisht dhe me kondak të armës viktimën mashkull shqiptar të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Policia e Kosovës njofton se viktimës i është ofruar ndihma mjekësore, sipas raportit mjekësor lëndimet janë të natyrës se rëndë.

“Arma e llojit Ekol dhe një karikator i zbrazet që është përdorur është konfiskuar. Ndërsa i dyshuari me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme