Serbi tenton të korruptojë me 50 euro doganierët te Dheu i Bardhë Foto: Ilustrim

Serbi tenton të korruptojë me 50 euro doganierët te Dheu i Bardhë

24 nëntor 2017 11:20

Një shtetas serb në pikëkalimin kufitar te Dheu i Bardhë, duke iu shmangur procedurave doganore të mallit u ka ofruar doganierëve 50 euro.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme