Dy femra dhe një mashkull arrestohen për prostitucion në Prishtinë Foto: Ilustrim

Dy femra dhe një mashkull arrestohen për prostitucion në Prishtinë

24 nëntor 2017 11:08

Dy femra dhe një mashkull janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Prishtinë pasi dyshohet se kanë kryer veprën penale “mundësim apo detyrim në prostitucion”.

Të dyshuarit pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme