Poston foto me revole në Facebook, arrestohet në Vushtrri Foto: Ilustrim

Poston foto me revole në Facebook, arrestohet në Vushtrri

22 nëntor 2017 10:54

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi ka postuar në Facebook një foto me pistoletë në dorë.

Njësia policore nga i dyshuari ka konfiskuar pistoletën. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme