Arrestohen tre persona për vjedhje të arit në vlerë 5500 euro në Vushtrri Foto: Ilustrim

Arrestohen tre persona për vjedhje të arit në vlerë 5500 euro në Vushtrri

22 nëntor 2017 10:51

Policia e Kosovës ka identifikuar dhe arrestuar tre të dyshuar për vjedhje të stolive të arit në vlerë 5500 euro më 12 nëntor.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit të martën janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme