Arrestohet për sulm fizik ndaj një personi në Vushtrri Foto: Ilustrim

Arrestohet për sulm fizik ndaj një personi në Vushtrri

22 nëntor 2017 10:47

Një person është arrestuar dhe një tjetër është shoqëruar në stacionin policor në Vushtrri pasi dyshohen se shkaku i një kontesti pronësor, kanë kanosur dhe sulmuar fizikisht një person.

Me urdhër të prokurorit, njëri nga të dyshuarit të martën është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme