Një burrë rrah dy gra në Pejë, njëra në gjendje të rëndë shëndetësore

Një burrë rrah dy gra në Pejë, njëra në gjendje të rëndë shëndetësore

18 nëntor 2017 14:20

Policia e Kosovës, ka arrestuar dje një burrë pasi i njëjti ka rrahur dy gra.

Në raportin policor thuhet se ato kanë pësuar lëndime të rënda trupore.

Njëra prej viktimave, menjëherë është dërguar në QKUK pasi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia gjithashtu njofton se të gjitha njësitet relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme