Shantazhon një femër për shkak të borxhit në Fushë-Kosovë Foto: Ilustrim

Shantazhon një femër për shkak të borxhit në Fushë-Kosovë

17 nëntor 2017 10:04

Një femër ka raportuar në Policinë e Kosovës se është shantazhuar nga një mashkull për shkak të borxhit.

I dyshuari të enjten është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme