Shpërthim afër një shtëpie në Pejë Foto: Ilustrim

Shpërthim afër një shtëpie në Pejë

16 nëntor 2017 10:33

Dy vetura dhe xhamat e një lokali janë dëmtuar si pasojë e një shpërthimi që ka ndodhur të mërkurën mbrëma në Pejë.

Policia e Kosovës raporton se disa persona të panjohur kanë hedhur mjet shpërthyes pranë shtëpisë së një personi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe nuk është raportuar për të lënduar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme