Tre shtetas të Shqipërisë kapen duke kaluar ilegalisht kufirin

Tre shtetas të Shqipërisë kapen duke kaluar ilegalisht kufirin

14 nëntor 2017 11:17

Policia njofton se ka dje arrestuar një shtetas të Shqipërisë, në pikën kufitare në Vermicë, pasi që i njëjti është kapur duke kaluar kufirin Shqipëri-Kosovë.

Po të njëjtën ditë dhe të njëjtin vend, Policia më vonë ka ndaluar dy të mitur, shtetas të Shqipërisë, pasi që të njëjtit janë kapur duke kaluar kufirin Shqipëri-Kosovë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë depërtuar për në Shqipëri.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme