Vetura godet këmbësoren në Krushë të Vogël Foto: Ilustrim/Koha

Vetura godet këmbësoren në Krushë të Vogël

13 nëntor 2017 10:21

Një person derisa ishte duke drejtuar veturën ka goditur një këmbësore.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin  Krushë e Vogël, të  Prizrenit ku viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit. 

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme