Aksident trafiku në Bërnicë, nuk ka të lënduar

Aksident trafiku në Bërnicë, nuk ka të lënduar

13 nëntor 2017 08:42

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bërnicë, në rrugën Prishtinë-Podujevë.

Një lexues i Koha.net, ka dërguar disa fotografi dhe ka njoftuar se nuk bëhet fjalë për të lënduar.

Në aksident janë përfshirë një kamion dhe një furgon, të cilët kanë pësuar dëme materiale.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme