Vritet shqiptari në Kretë nga fqinja 26-vjeçare

Vritet shqiptari në Kretë nga fqinja 26-vjeçare

11 nëntor 2017 12:43

Një shtetas shqiptar është ekzekutuar prej fqinjës së tij ne ishullin e Kretës.

Policia sqaron se autorja është 26 vjeç dhe një ditë më parë ishte ndaluar nga policia nën akuzën e prositucionit dhe në kohën që u lirua, po kthehej në banesë, transmeton tch.

Në rrethana që ende nuk dihen, ajo ka dëmtuar automjetin e viktimës, i cili është 35 vjeç,babai i dy fëmijëve të mitur. Mbas përballjes fizike, 26-vjeçarja nxori një thikë dhe e goditi viktimën dy herë në zemër.

Policia arrestoi autoren, e cila është edhe përdoruese e drogave të rënda.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme