Godet me thikë vëllanë dhe kunatën 

Godet me thikë vëllanë dhe kunatën 

11 nëntor 2017 11:35

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku vëllai ka qëlluar me thikë mbi të vëllanë dhe kunatën.

Policia ka arrestuar shtetasin, Altin Illiu 35 vjeç, i cili ka plagosur me thikë të vëllanë G.Illiu dhe kunatën M. Illiu.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në lagjen “Brigada 17 sulmuese”, raporton tch.

Të plagosurit ndodhen në spitalin e qytetit jashtë rrezikut për jetën.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme