Policia konfiskon 18 mullinj për bluarje të marihuanës Foto: Ilustrim/Koha

Policia konfiskon 18 mullinj për bluarje të marihuanës

10 nëntor 2017 11:21

Policia e Kosovës, mbrëmë në rrugën “Bill Klinton” në Pejë, ka ndaluar një person për posedim të paautorizuar të narkotikëve.

Në raportin policor thuhet se gjatë kontrollit në lokalin e tij janë gjetur dhe konfiskuar 18 mullinj për bluarjen e marihuanës, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit u lirua në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme