Arrestohet në Prizren burri që merrej me prostuticion dhe trafikim njerëzish Foto: Ilustrim

Arrestohet në Prizren burri që merrej me prostuticion dhe trafikim njerëzish

09 nëntor 2017 11:05

Dje në Prizren janë arrestuar dy persona, një burrë dhe një grua, pasi sipas policisë dyshohet për trafikim me njerëz dhe mundësim ose detyrim në prostuticion.

Të njëjti janë intervistuar por me vendim të prokurorit gruaja është liruar, transmeton Koha.net.

“Me vendim të prokurorit burri është dërguar në mbajtje ndërsa gruaja është liruar”, thuhet në raportin

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme