Policia gjen drogë në një autobus në Vërmicë

Policia gjen drogë në një autobus në Vërmicë

08 nëntor 2017 13:34

Në pikën kufitarë në Vërmicë, Policia ka gjetur drogë derisa po kontrollonte bagazhin e një autobusi.

Substanca narkotike e llojit marihuanë dhe me peshë 59.33 gramë është konfiskuar derisa nuk raportohet për të arrestuar.

Në konsultim me prokuronin rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme