I martohet mbesa e mitur, lajmëron Policinë Foto: Ilustrim

I martohet mbesa e mitur, lajmëron Policinë

08 nëntor 2017 13:32

Një person në Gjakovë ka raportuar në Polici se mbesa e saj e mitur, është larguar nga shtëpia dhe dyshon se është martuar me një të dyshuar të komunitetit rom.

I dyshuari dhe viktima janë shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e hershëm të ditës së djeshme./KosovaPress

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme