Pasi arrestohet pranon se e ka vjedhur kasetofonin e veturës

Pasi arrestohet pranon se e ka vjedhur kasetofonin e veturës

08 nëntor 2017 13:28

Një person është arrestuar në Prizren nën dyshimin për vjedhje të një kasetofoni të një veture.

Pas arrestimit të tij, ai ka pranuar se e ka kryer veprën dhe më pas kasetofoni i është kthyer viktimës.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme