Arrestohet sepse rrahu gruan dhe të bijën

Arrestohet sepse rrahu gruan dhe të bijën

08 nëntor 2017 13:26

Një person është arrestuar të martën në Prizren për shkak të sulmit fizik ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Sipas njoftimit nga policia e Kosovës, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme