Dy të arrestuar në Prizren për prostitucion

Dy të arrestuar në Prizren për prostitucion

07 nëntor 2017 11:01

Një burrë dhe një grua janë arrestuar më 6 nëntor në Prizren për prostitucion, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

“Lidhur me rastin me 06.11.2017 janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull K-Shqiptar dhe një femër K-Shqiptare, pasi që të njëjtit dyshohet se kanë kryer veprën e lartcekur”, thotë PK, transmeton Koha.net.

Rasti shkon në procedurë të rregullt, ndërsa të dyshuarit janë liruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme