Vdekje e dyshimtë në Prizren Foto: Ilustrim/Koha

Vdekje e dyshimtë në Prizren

06 nëntor 2017 11:23

Policia e rajonit të Prizrenit, ka njoftuar se rreth orës 07:18 minuta, ka pranuar një informacion i cili bënte me dije se në Rrugën “Brigada 125”, ishte gjetur një person i shtrirë në rrugë pa shenja jeta.

Pas pranimit të informatës, në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipi i hetuesve rajonal dhe krim teknika, transmeton Koha.net.

Po ashtu në vendin e ngjarjes ishte edhe prokurori i shtetit dhe mjeko ligjorët të cilët e kanë marrë trupin e pa jetë për autopsi me qëllim të vërtetimit të shkakut të vdekjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme