Ther me thikë vëllanë e tij, arrestohet Foto: Ilustrim

Ther me thikë vëllanë e tij, arrestohet

05 nëntor 2017 09:38

Një burrë është vënë nën pranga, pasi raportohet se ka therur me thikë dje vëllanë e tij, transmeton Koha.net.

Policia e Kosovës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur më 2 nëntor në Gjilan, përderisa arrestimi është bërë më 4 nëntor.

“Më 04 nëntor 2017 është arrestuar i dyshuari, burrë shqiptar, pasi që dyshohet se i njëjti me datën e cekur ka therur me thikë vëllanë e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe kërkuar trajtim mjekësor”, thotë PK.

Më tutje thuhet se tek i dyshuari janë gjetur dhe konfiskuar tri thika dhe një sopat dhe me vendim të prokurorit, i njëjti është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme