22-vjeçarja sulmohet nga qentë endacakë në Prelez të Ferizajt Foto: Ilustrim

22-vjeçarja sulmohet nga qentë endacakë në Prelez të Ferizajt

04 nëntor 2017 12:36

Një 22-vjeçare është sulmuar të premten mbrëma nga disa qenë endacakë në fshatin Prelez të Jerlive në Ferizaj.

Vajza rastin në Policinë e Kosovës e ka raportuar sot dhe ka thënë se qentë endacakë i kanë shkaktuar lëndime trupore, për të cilat ka edhe raportin mjekësor nga Emergjenca e Ferizajt, raporton Koha.net.

Ajo është sulmuar nga qentë duke u kthyer nga puna dhe i kanë shkaktuar lëndime në këmbë.

Togeri Agim Gashi ka thënë për portalin Koha.net se rasti është duke u hetuar nga policia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme