Zjarr në një shtëpi në Prishtinë, nuk ka viktima Foto: Ilustrim/Koha

Zjarr në një shtëpi në Prishtinë, nuk ka viktima

04 nëntor 2017 12:28

Një grua ka informuar Policinë e Kosovës, se është përfshirë nga zjarri shtëpia e saj.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Kajtaz Ramadani”. Njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe zjarrfikësit kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme