Kërcënon policët, dërgohet në burgun e Dubravës Foto: Ilustrim/Koha

Kërcënon policët, dërgohet në burgun e Dubravës

04 nëntor 2017 12:13

Në rrugën “Lidhja e Prizrenit”, Lipjan, dje është arrestuar një mashkull.

Sipas policisë, ai ka kërcënuar zyrtarët policor në kryerje të detyrës së tyre.

Gjatë verifikimit ka rezultuar se i dyshuari është person i kërkuar nga gjykata dhe i njëjti është dërguar për vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme