Dëmton televizorin e vëllait, arrestohet Foto: Ilustrim

Dëmton televizorin e vëllait, arrestohet

03 nëntor 2017 10:31

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi ka dëmtuar derën e shtëpisë dhe televizorin e vëllait të tij.

I arrestuari në rrugën “Agim Qela”, të enjten, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme