Një vajzë zhduket në Ferizaj Foto: Ilustrim

Një vajzë zhduket në Ferizaj

02 nëntor 2017 11:01

Një vajzë nga Ferizaj ka dalë nga shtëpia e saj që nga 29 tetori dhe më nuk është kthyer në shtëpi.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i vajzës sipas të cilit pas daljes nga shtëpia nuk dihet as vendndodhja e saj.

Policia rastin e ka vlerësuar si ‘person i zhdukur’.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme