Konfiskohet drogë në burgun e Lipjanit Foto: Ilustrim

Konfiskohet drogë në burgun e Lipjanit

02 nëntor 2017 10:59

Policia e Kosovës ka njoftuar se në dhomën e dy të dënuarve meshkuj në Lipjan, gjatë kontrollimit është gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike.

Rasti është duke u hetuar nga njësia përkatëse policore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme