Rrah bashkëshorten në Fushë-Kosovë Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten në Fushë-Kosovë

02 nëntor 2017 10:14

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi ka rrahur bashkëshorten e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor të mërkurën. Gjatë kontrollimit të shtëpisë të dyshuarit i është gjetur dhe konfiskuar një revole me 6 fishekë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme