E mitura rrahet nga njerku në Vushtrri Foto: Ilustrim

E mitura rrahet nga njerku në Vushtrri

01 nëntor 2017 10:06

Një e mitur ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga njerku i saj.

Ankuesja ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme