Rrah bashkëshorten në “Emshir” të Prishtinës Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten në “Emshir” të Prishtinës

01 nëntor 2017 10:00

Një femër ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj në lagjen “Emshir” në Prishtinë.

Të martën gjatë ditës, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, derisa i dyshuari gjendet në arrati.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme