Një shtetase e Shqipërisë arrestohet në Vërmicë, iu gjet marihuanë

Një shtetase e Shqipërisë arrestohet në Vërmicë, iu gjet marihuanë

31 tetor 2017 10:03

Një shtetase e Shqipërisë është arrestuar në pikën kufitare të Vërmicës Kosovë-Shqipëri.

Ajo u arrestua pasi në çantën e saj u gjet një paketim me marihuanë me peshë 380 gramë.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme