Dy persona kapen në flagrancë gjatë shitblerjes së drogës

Dy persona kapen në flagrancë gjatë shitblerjes së drogës

31 tetor 2017 09:37

Dy persona janë arrestuar në fshatin Babush të Ferizajt pasi janë kapur në flagrancë gjatë shitblerjes së substancave narkotike.

Policia ka njoftuar se lidhur me rastin janë konfiskuar 106 gramë kokainë, dy vetura, pesë telefona dhe 200 euro.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme