Shtatë të lënduar në aksidentin në Rrugën B

Shtatë të lënduar në aksidentin në Rrugën B

31 tetor 2017 09:31

Shtatë persona kanë mbetur të lënduar ng aksidenti i së hënës në Rrugën B, në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se në aksident janë përfshirë katër vetura dhe si pasojë lëndime kanë pësuar katër ngasësit dhe tre pasagjerë.

Të gjithë janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme