Shembje dheu në Llaushë të Skenderajt, një i vdekur

Shembje dheu në Llaushë të Skenderajt, një i vdekur

30 tetor 2017 17:29

Një i ri ka mbetur i vdekur si pasojë e shembjes së dheut në Llaushë të Skënderajt.

Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti, ka konfirmuar rastin për KP, por duke mos dhënë detaje të tjera, përpos që Policia është në vendin e ngjarjes dhe po kryhen hetimet.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme