Rrah një grua dhe një burrë, arrestohet e dyshuara

Rrah një grua dhe një burrë, arrestohet e dyshuara

29 tetor 2017 16:38

Një e dyshuar është arrestuar dje nga Policia pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht viktimat, një burrë dhe një grua.

Ngjarja sipas Policisë ka ndodhur në fshatin Llajshevc të Prishtinës ku njëra nga viktimat, në këtë rast burri, ka pranuar tretman mjekësor.

E dyshuara pas intervistimit me vendimin e prokurorit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme