I digjet stalla e bagëtive në vlerë rreth 23 mijë euro Foto: Ilustrim

I digjet stalla e bagëtive në vlerë rreth 23 mijë euro

29 tetor 2017 15:37

Në fshatin Bivolak të Vushtrrisë është përfshirë nga zjarri një stallë e bagëtive e mbushur me ushqim, e cilat raportohet se ka pasur vlerë rreth 23 mijë euro, transmeton Koha.net.

Policia e Kosovës bën të ditur përmes një komunikate për media se, “Ankuesi shqiptar ka raportuar se, në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë stalla e bagëtive e mbushur me ushqim. Njësitet relevante dhe zjarrfikësit kanë dalur në vendngjarje. Përveç dëmeve materiale që dyshohet se janë në vlerë rreth 23.650 € nuk raportohet për lëndime në njerëz”, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme