Katër burra rrahin një tjetër në Prishtinë

Katër burra rrahin një tjetër në Prishtinë

29 tetor 2017 14:36

Në Lagjen Ulpiana në Prishtinë raportohet se katër persona kanë sulmuar një tjetër pas një mosmarrëveshje, transmeton Koha.net.

Policia e Kosovës bën të ditur se ngjarja ka ndodhur më 27 tetor rreth orës 23:35, transmeton Koha.net.

“Viktima, burrë shqiptar, ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga katër të dyshuar, burra shqiptarë, të cilët i kanë dëmtuar edhe veturën ankuesit, dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thotë PK.

Viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor ndërsa rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme