Shqiptaro-amerikani kapet me kallash Foto: Ilustrim

Shqiptaro-amerikani kapet me kallash

27 tetor 2017 11:32

Në fshatin Llukar, Prishtinë, dje, gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit mashkull shqiptar shtetas i Amerikës, është gjetur dhe konfiskuar një AK-47 me 29 copë fishekë, transmeton koha.net.

Ai, thuhet në raportin e Policisë, është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme